ALASNIIDU LASTEAED ASUB:

 

Alasniidu maja: Puisniidu 7, Tiskre küla, Harku vald 76916

Harkujärve maja: J.Venteri tee 6, Harkujärve, Harku vald 76912

Järvekalda maja: Järvekalda tee 14, Harkujärve, Harku vald 76912

Direktor Mariana Gutjuma 55538003

direktor@alasniidulasteaed.eu

Juhiabi Kai Edo 6878812 kai.edo@alasniidulasteaed.eu
Õppejuht Riinu Vaikne 51948101 riinu.vaikne@alasniidulasteaed.eu
Tegevusterapeut Karen Vapper 6878812 karen.vapper@alasniidulasteaed.eu
Eripedagoog Ingrid Kase 6878812 ingrid.kase@alasniidulasteaed.eu
Muusikaõpetaja Maris Kilusk 6878812 maris.kilusk@alasniidulasteaed.eu
Liikumisõpetaja Kerttu Neidorf 6878812 kerttu.neidorf@alasniidulasteaed.eu
Kuldking   55532627 kuldking@alasniidulasteaed.eu
Pääsusilm   55532473 paasusilm@alasniidulasteaed.eu
Kassikäpp   55532438 kassikapp@alasniidulasteaed.eu
Karukell   55532639 karukell@alasniidulasteaed.eu
Nurmenukk   55532873 nurmenukk@alasniidulasteaed.eu
Hiirehernes   55532613 hiirehernes@alasniidulasteaed.eu
Kukesaba   55541316 kukesaba@alasniidulasteaed.eu
Luigelill   55537361 luigelill@alasniidulasteaed.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arve esitamiseks vajalikud rekvisiidid

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, Tabasalu

Harjumaa 76901

Alasniidu Lasteaed

Lasteaia reg.nr 75037038

Aadress: Puisniidu 7, Tiskre küla,  Harku vald, Eesti

 

Alasniidu Lasteaia PIC kood