Alasniidu Lasteaed asub:

 

Peamaja: Puisniidu 7, Tiskre küla, Harku vald 76916 tel: 6878812

Filiaal: Järvekalda 14, Harkujärve, Harku vald 76912  tel: 6595350

Direktor Inga Kruusement 55538003

direktor@alasniidulasteaed.eu

Õppejuht Anneli Pedask 6878812 55538003 anneli.pedask@alasniidulasteaed.eu
Tegevusterapeut Miroslava Kivimäe 55538003  
Eripedagoog Ingrid Kase 6878812 ingrid.kase@alasniidulasteaed.eu
Muusikaõpetaja Maris Kilusk 6878812 maris.kilusk@alasniidulasteaed.eu
Liikumisõpetaja Urve Kukk 6878812 urve.kukk@alasniidulasteaed.eu
Luigelill  (filiaal) 55532491 luigelill@alasniidulasteaed.eu
Kukesaba  (filiaal) 55532843 kukesaba@alasniidulasteaed.eu
Kuldking   55532627 kuldking@alasniidulasteaed.eu
Pääsusilm   55532473 paasusilm@alasniidulasteaed.eu
Kassikäpp   55532438 kassikapp@alasniidulasteaed.eu
Karukell   55532639 karukell@alasniidulasteaed.eu
Nurmenukk   55532873 nurmenukk@alasniidulasteaed.eu
Hiirehernes   55532613 hiirehernes@alasniidulasteaed.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arve esitamiseks vajalikud rekvisiidid

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, Tabasalu

Harjumaa 76901

Alasniidu Lasteaed

Lasteaia reg.nr 75037038

Aadress: Puisniidu 7, Tiskre küla,  Harku vald, Eesti

 

Alasniidu Lasteaia PIC kood