Alasniidu maja: Puisniidu 7, Tiskre küla, Harku vald 76916

Järvekalda maja: Järvekalda tee 14, Harkujärve, Harku vald 76912

 

Arve esitamiseks vajalikud rekvisiidid

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, Tabasalu

Harjumaa 76901

Alasniidu Lasteaed

Lasteaia reg.nr 75037038

Aadress: Puisniidu 7, Tiskre küla,  Harku vald, Eesti

 

 

Rühmad Alasniidu majas

Kuldking

55532627

kuldking@alasniidulasteaed.eu

Pääsusilm

55532473

paasusilm@alasniidulasteaed.eu

Kassikäpp

55532438

kassikapp@alasniidulasteaed.eu

Karukell

55532639

karukell@alasniidulasteaed.eu

Nurmenukk

55532873

nurmenukk@alasniidulasteaed.eu

Hiirehernes

55532613

hiirehernes@alasniidulasteaed.eu

Rühmad Järvekalda majas

Kukesaba

55541316

kukesaba@alasniidulasteaed.eu

Luigelill

55537361

luigelill@alasniidulasteaed.eu

 

Muusikaõpetaja

Hanna- Liisa

hanna-liisa.schonberg@alasniidulasteaed.eu

Liikumisõpetaja

Kerttu

kerttu.neidorf@alasniidulasteaed.eu

Tegevusterapeut

Karen

Karen.vapper@alasniidulasteaed.eu

Eripedagoog

Ingrid

ingrid.kase@alasniidulasteaed.eu

 

Õppejuht

Ingrid Kase

51948101

ingrid.kase@alasniidulasteaed.eu

Juhiabi

Kai Edo

58701472

kai.edo@alasniidulasteaed.eu

Direktor

Mariana Gutjuma

55538003

direktor@alasniidulasteaed.eu

Andmekaitse spetsialist 

Aslan Liivak

600 3857

aslan.liivak@harku.ee