Kontakt

HARKUJÄRVE LASTEAED ASUB: J.Venteri tee 6, Harkujärve, Harku vald 76912 

harkujarve@alasniidulasteaed.eu

Direktor Mariana Gutjuma  55538003  direktor@alasniidulasteaed.eu 
Õppejuht Anneli Pedask   55533097 

 anneli.pedask@alasniidulasteaed.eu

Naerukajakad õp.Aime, Marge-Elin, õp.abi Kristina  58607618  naerukajakad@alasniidulasteaed.eu
Laulurästad õp. Jane, Piret, õp.abi Svitlana  58859416  laulurastad@alasniidulasteaed.eu
Põldlõokesed õp. Veronika, Astrid, õp.abi Merli  58859612  poldlookesed@alasniidulasteaed.eu
Metsvindid õp. Rita, õp. Laura, õp.abi Julia  58868682  metsvindid@alasniidulasteaed.eu
Koduvarblased õp. Kaja, assistendid Eva ja Malle 55535137  koduvarblased@alasniidulasteaed.eu
 Pöialpoisid õp. Carola, assistendid Merike ja Meriliis 55530623  poialpoisid@alasniidulasteaed.eu
Tegevusterapeut  Miroslava Kivimäe  55538003  miroslava.kivimae@alasniidulasteaed.eu 
Eripedagoog      
Muusikaõpetaja Hipp Kalkun   hipp.kalkun@alasniidulasteaed.eu
Liikumisõpetaja Kristina-Maria   kristina-maria.heinsalu@alasniidulasteaed.eu
Köök Silva, Svetlana, Ethel  58865095  silva.uusoja@alasniidulasteaed.eu
Andmekaitse-spetsialist Aslan Liivak 600 3857 aslan.liivak@harku.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arve esitamiseks vajalikud rekvisiidid

Harku Vallavalitsus: 

Kallaste tn 12, Tabasalu, Harjumaa 76901

Alasniidu Lasteaed/ Harkujärve Lasteaed

Lasteaia reg.nr 75037038