ALASNIIDU LASTEAED ASUB:

Alasniidu maja: Puisniidu 7, Tiskre küla, Harku vald 76916

Harkujärve maja: J.Venteri tee 6, Harkujärve, Harku vald 76912

Järvekalda maja: Järvekalda tee 14, Harkujärve, Harku vald 76912

Direktor

Mariana Gutjuma

55538003

direktor@alasniidulasteaed.eu

Juhiabi

Kai Edo

6878812

kai.edo@alasniidulasteaed.eu

Õppejuht

Ingrid Kase

51948101

ingrid.kase@alasniidulasteaed.eu

Tegevusterapeut

Karen Vapper

6878812

karen.vapper@alasniidulasteaed.eu

Eripedagoog

Ingrid Kase

6878812

ingrid.kase@alasniidulasteaed.eu

Muusikaõpetaja

Maris Kilusk

6878812

maris.kilusk@alasniidulasteaed.eu

Liikumisõpetaja

Kerttu Neidorf

6878812

kerttu.neidorf@alasniidulasteaed.eu

Kuldking

 

55532627

kuldking@alasniidulasteaed.eu

Pääsusilm

 

55532473

paasusilm@alasniidulasteaed.eu

Kassikäpp

 

55532438

kassikapp@alasniidulasteaed.eu

Karukell

 

55532639

karukell@alasniidulasteaed.eu

Nurmenukk

 

55532873

nurmenukk@alasniidulasteaed.eu

Hiirehernes

 

55532613

hiirehernes@alasniidulasteaed.eu

Kukesaba

 

55541316

kukesaba@alasniidulasteaed.eu

Luigelill

 

55537361

luigelill@alasniidulasteaed.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andmekaitse-spetsialist

Aslan Liivak 600 3857

aslan.liivak@harku.ee

 

 

 

 

 

Arve esitamiseks vajalikud rekvisiidid

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, Tabasalu

Harjumaa 76901

Alasniidu Lasteaed

Lasteaia reg.nr 75037038

Aadress: Puisniidu 7, Tiskre küla,  Harku vald, Eesti

 

Alasniidu Lasteaia PIC kood